facebook

World of Warships

Polecana gra

Screeny z gry:
OPIS GRY
UDOSTĘPNIJ
Wyczekiwany World of Warships to najnowszy z serii free-to-play, historycznych gier online walki mają być dodane do portfela Wargaming. Statki wojenne najbardziej znanych historii poleceń jest jak budować własną ogromną flotę.Poziom ważnych modułów tech i przygotować dominować oceanów!

Z czterech klas statku, mnóstwo ulepszeń i strategicznie zaprojektowanych środowiskach, działania nigdy się nie kończy. Każdy mecz jest wyjątkowym przeżyciem. Godzin rozgrywki taktycznej strategii, zmrozić krew w żyłach i walki czekają na wszystkich, którzy biorą ster w World okrętów wojennych!

Lotniskowce - statki wielozadaniowego, które dodają stylu rozgrywki RTS do mieszanki. Niosąc cztery typy samolotów (bombowców nurkujących, bombowce torpedowe, harcerzy i Fighters) i zdolność do dowodzenia wielu eskadr w tym samym czasie, przewoźnicy mogą kształtować walkę z nieba.

Destroyers - Lekko opancerzony, ale szybkie, niszczyciele są najszybszym i najbardziej zwrotna dostępne statki. Naczynia te są idealne do polowania okręty wroga, dostrzegając ich do drużyny do celu lub wieje je z wody osobiście. Ich śmiercionośne torpedy mogą szybko wysyłać statek wroga w głąb.

Krążowniki - Łączenie prędkość, zwrotność i siłę ognia, ta klasa jest głównym zagrożeniem na otwartej wodzie, zadając obrażenia albo od masywnych armat i torped. Dodatkowo, działa przeciwlotnicze, które linii swoje talie oferują dobrą linię obrony przed zagrożeniami wysokich lotów.

Okręty - To są wyznaczone "ciężkie hity" Światowego okrętów wojennych. Masywne armaty, grube pancerze i rzędy artylerii przeciwlotniczej ich zabójcze "Triple Threat" w każdej sytuacji.

World of Warships oferuje poziom podpis Wargaming w różnorodności taktycznych z rozbudowy modułów technologii, każdy zaprojektowany z konkretnym celem walki.

Każda bitwa morska to wyjątkowe doświadczenie z wielu map, które zapewniają szereg opcji strategicznych i scenariuszy o wysokie stawki walkach PvP.


Poleć znajomemu tą gre:


FanPage Polub nas ;)
Zobacz komentarze graczy, opinie ...
Jak oceniasz grę World of Warships:

Ocena: 2.7/10 (83 Głosów)

opis pochodzi ze strony:
    monster hunter world download
  1. Kolejna część niebywale popularnej serii gier RPG akcji, w której gracz wciela się w tytułowego łowcę potworów.Zainteresowany? Pobierz grę już teraz za darmo

Zagraj w darmową grę World of Warships !

Tagi :    World of Warships gra gra statki