facebook

Screeny z gry:
OPIS GRY
UDOSTĘPNIJ
UWAGA! Jeśli nie masz 18+lat proszę nie wchodzić w grę!

Big Bang Empire – erotyczna i bezpłatna gra fabularna nie tylko na przeglądarkę
Big Bang Empire to wyjątkowa i bezpłatna gra na przeglądarkę, która w mgnieniu oka przenosi cię w świat pełen blichtru, pluszu i czerwonych latarni. Pozwól się oczarować seksownej scenerii i sporej dawce ironii w miejscach takich jak Santo Roco czy Los Vengeles i rozpocznij niepowtarzalną przygodę!
Stwórz własnego bohatera w Big Bang Empire

Zostań wielką gwiazdą na erotycznym firmamencie i zaprezentuj swoje możliwości innym graczom w gorącej, erotycznej grze na przeglądarkę dla dorosłych. Zrzuć ciuszki i znajdź się na samym szczycie tej wyjątkowej gry fabularnej typu multiplayer i pożegnaj raz na zawsze szarą i nudną codzienność! Rozpocznij wielką karierę w branży dla dorosłych. Stwórz własną postać i zainwestuj w seksowne stroje. Napędzaj swoją karierę w Big Bang Empire (BBE), seksownej grze internetowej typu MMORPG i stwórz własną sieć kontaktów w branży erotycznej za pomocą misji oraz walk. Rozgrzej rurę do tańca do czerwoności i pokaż dzięki twoim erotycznym umiejętnościm, jak bardzo jesteś sexy.

Zmierz się w Big Bang Empire z innymi gwiazdami branży erotycznej
Zarabiaj forsę w klubie ze striptizem, zainwestuj w jeszcze seksowniejsze ciuszki i owiń sobie potencjalnych klientów wokół palca. Pokaż innym gwiazdom branży w trybie PvP kto tutaj rozdaje karty. Produkuj jeden erotyczny hit kinowy za drugim i zbierz fanów, jak na wschodzącą erotyczną gwiazdę tej wyjątkowej branży przystało! Skorzystaj z okazji i załóż własne studio erotyczne albo przyłącz się do już istniejącego. Zdobywajcie wspólnie tytuł najseksowniejszego studia i wyślijcie konkurencję na drugi koniec listy hitów kinowych.


Poleć znajomemu tą gre:


FanPage Polub nas ;)
Zobacz komentarze graczy, opinie ...
Jak oceniasz grę Big Bang Empire (18+):

Ocena: 2.8/10 (119 Głosów)

opis pochodzi ze strony:

Zagraj w darmową grę Big Bang Empire (18+) !

Tagi :    Big Bang Empire gra gra erotyczna gra od 18 lat